Batı Trakya Online

Künye

Batı Trakya Online | Batı Trakya Haber Ajansı

Adres / Address
Türkiye
: Şehremini Mah.
Ziya Gökalp Sok. No: 80/3
34104 Fatih – İstanbul / Türkiye
Tel. +90 212 587 91 31

Yunanistan: Papadimu 14, 69100
Gümülcine / Yunanistan
Tel. +30 25310 855 10

E-Mail
info@batitrakya.org

Sitemiz Anadolu Ajansı Abonesidir.

 

Gizlilik Politikası

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. batitrakya.org yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. batitrakya.org harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyright batitrakya.org sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları batitrakya.org‘a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bu materyaller yazılı izni miz olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Sitemizde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidilebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden batitrakya.org hukuken sorumlu değildir. batitrakya.org sitesine girilen herhangi bir kullanıcı bilgisi gizlidir ve herhangi bir üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the batitrakya.org. However, sometimes the batitrakya.org uses third parties to process your information. batitrakya.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the batitrakya.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the yenikadin.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the batitrakya.org and its services. When you use batitrakya.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the batitrakya.org cookies section of our full Privacy Policy.