Batı Trakya Online

Avrupa

Avrupa
     Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu
     Adres :Wemer Str. 2, 58454 Witten, Germany
     Telefon :00-49-2302-913291 +49-2302-913292
     Faks :00-49-2302-913293
     E-Posta :info@abttf.net info@abttf.org info@abttf.com
     www:www.abttf.net www.abttf.org www.abttf.com

     

     İngiltere Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
     Adres :PO Box 65557 London, SE16 9BA United Kingdom
     Telefon :00-44-20-72318496
     Faks :00-44-20-72318496
     E-Posta :info@batitrakya.org.uk
     www:www.batitrakya.org.uk

     

     Bavyera Batı Trakya Türkleri Aile Birliği
     Adres :Ganghofer Str. 3Rgb, Ligsalz Str. 2 80339 München Germany
     Telefon :00-49-89-502 42 33 Lokal: 089-510 99502
     Faks :00-49-89-502 42 33
     E-Posta :info@battam.org
     www:www.battam.org

     

     Bavyera Batı Trakya Türkleri Derneği
     Adres :Parkstr. 4 80339 München Germany
     Telefon :00-49-89-502 95 91
     Faks :00-49-89-500 45 79
     E-Posta :muenchen@abttf.org
     www:www.bbttd.de

     

     Bonn Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
     Adres :An der Ohligsmühle 8 53127 Bonn Germany
     Telefon :00-49-228-25 48 95
     Faks :00-49-228-25 48 95
     E-Posta :bonn@abttf.org

     

     Düsseldorf Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
     Adres :Rather Broich 88 40472 Düsseldorf Germany
     Telefon :00-49-211-62 86 30
     Faks :00-49-211-62 86 30
     E-Posta :duesseldorf@abttf.org

     

     Duisburg Batı Trakya Türkleri Eğitim ve Spor Derneği
     Adres :Wöhrtstr. 78 47053 Duisburg Germany
     Telefon :00-49-203-66 37 38
     Faks :00-49-203-66 37 38
     E-Posta :info@duisburgbttd.org

     

     Espelkamp Batı Trakya Türk Kültür ve Dayanışma Derneği
     Adres :Wilhelm-Kern-Platz 5 32339 Espelkamp Germany
     Telefon :00-49-5772 – 97 84 25
     Faks :00-49-5772 – 91 56 086
     E-Posta :espelkamp@abttf.org bttd-espelkamp@t-online.de

     

     Feuchtwangen Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Schafhauserweg 12-13 91555 Feuchtwangen Germany
     Telefon :00-49-9852-4591 Lokal: 09852-4591
     Faks :00-49-9852-61737
     E-Posta :feuchtwangen@abttf.org

     

     Gütersloh Batı Trakya Türk Kültür Ve Dayanışma Derneği
     Adres :Rhedaer Str. 6 33330 Gütersloh Germany
     Telefon :00-49-5241-34 06 14, 00-49-5241-34 06 24
     Faks :00-49-5241-34 06 24
     E-Posta :guetersloh@abttf.org

     

     Gütersloh ve Cevresi Yunanistan Batı Trakya Türkleri Kültür ve Aile Birliği
     Adres :Wilhelm Baumann Str. 7 33330 Gütersloh
     Telefon :00-49-5241 – 233 83 56
     Faks :00-49-5241 – 233 83 58
     E-Posta :bttailebirligi-gt@gmx.de

     

     Giessen Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma Derneği
     Adres :Schantzenstr. 20 35390 Giessen Germany
     Telefon :00-49-641-75321
     E-Posta :giessen@abttf.org

     

     Hagen Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Augusta Str 24 58089 Hagen Germany
     Telefon :00-49-2331-914303
     E-Posta :hagen@abttf.org

     

     Halver Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
     Adres :Oeckinghausen 63 58553 Halver Germany
     Telefon :00-49-2353-13 78 04
     E-Posta :halver@abttf.org

     

     Hannover Batı Trakya Türkleri Aile Birliği
     Adres :Hauptstr. 52 31515 Wunstorf Germany
     Telefon :00-49-5031-517522
     Faks :00-49-5031-517522
     E-Posta :hannover@abttf.org

     

     Höchst i. Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi
     Adres :Erbacherstr. 8 64739 Höchst i. Odw. Germany
     Telefon :00-49-6163-828170
     Faks :00-49-6163-938895
     E-Posta :hoechst@abttf.org ktwthoechstodwdernegi@web.de
     www:www.ktwthoechstodwd.de.ki

     

     Herzogenaurach Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Hans Sachs Str. 16 91074 Herzogenaurach Germany
     Telefon :00-49-9132-40636 Ofis: 00-49-9132-40697
     Faks :00-49-9132-40698
     E-Posta :herzogenaurach@abttf.org

     

     Hollanda/Alblasserdam Batı Trakya Türkleri Cemiyeti
     Telefon :00-31-786-915297
     E-Posta :zisik@hetnet.nl

     

     Homburg ve Çevresi Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma Derneği
     Adres :Zweibrückerstr. 3 66424 Homburg Germany
     Telefon :00-49-6841-15 09 05 Lokal: 00-49-6841-15 02 55
     Faks :00-49-6841-15 09 06
     E-Posta :homburg@abttf.org

     

     Kelsterbach Batı Trakya Türkleri Azınlık Birliği
     Adres :Postfach 14 10 65451 Kelsterbach Germany
     E-Posta :kelsterbachab@abttf.org

     

     Kelsterbach Batı Trakya Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
     Adres :Langer Kornweg 22 65451 Kelsterbach Germany
     Telefon :00-49-6107-61877
     Faks :00-49-6107-990365
     E-Posta :kelsterbach@abttf.org

     

     Lauf Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Luitpolt Str. 10 91207 Lauf Germany
     Telefon :00-49-9123-84849 Büro: 00-49-9123-999310
     Faks :00-49-9123-84849
     E-Posta :lauf@abttf.org

     

     Lüdenscheid Batı Trakya Türkleri Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Kürner Str. 10a 58511 Lüdenscheid Germany
     Telefon :00-49-2351-24955
     E-Posta :luedenscheid@abttf.org

     

     Lindau Batı Trakya Türk Aile Birliği
     Telefon :00-49-8382-78302
     E-Posta :lindau@abttf.org

     

     Lippstadt Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :z.H. Ahmet Fürsterweg 34 59558 Lippstadt Germany
     Telefon :00-49-174 16 49 219
     E-Posta :lippstadt@abttf.org Lippstadt.B.T.T.Dernegi@gmx.de

     

     Meschede Batı Trakya Türkleri Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Lager Str. 7 59872 Meschede Germany
     Telefon :00-49-291-52073
     Faks :00-49-291-9082795
     E-Posta :meschede@abttf.org

     

     Nürnberg/Fürth Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Floessaustr. 100 90763 Nürnberg/Fürth Germany
     Telefon :00-49-911-784 9939
     E-Posta :fuerth@abttf.org

     

     Schwabach Batı Trakya Türk Kültür ve Dayanışma Derneği
     Adres :Wiesenstr. 3 91126 Schwabach Germany
     Telefon :00-49-91-22 88 88 23
     E-Posta :schwabach@abttf.org

     

     Schweinfurt Batı Trakya Türk Aile Birliği Derneği
     Adres :Neutorstr. 29 97421 Schweinfurt Germany
     Telefon :00-49-9721-188865
     E-Posta :schweinfurt@abttf.org

     

     Stuttgart ve Çevresi Batı Trakya Türkleri Aile Birliği
     Adres :Ditzingerstr. 9 71254 Ditzingen Germany
     Telefon :00-49-7156-33781
     Faks :00-49-7156-33263
     E-Posta :stuttgart@abttf.org

     

     Troisdorf Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Lürmannstr. 16 53840 Troisdorf Germany
     Telefon :00-49-2241-75059
     E-Posta :troisdorf@abttf.org

     

     Viersen Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Haupt Str. 84 (Ladenlokal Links) 41747 Viersen Germany
     Telefon :00-49-2162-31317
     Faks :00-49-2162-31317
     E-Posta :viersen@abttf.org

     

     Witten Batı Trakya Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
     Adres :Sprockhöveler str. 61 58455 Witten
     Telefon :00-49-2302-83260
     Faks :00-49-2302-5897549
     E-Posta :info@wittenbttd.org
     www:www.wittenbttd.org
    BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ